Revoluční materiál - tkaná přemístitelná fólie

Pro výrobu našich samolepek z řady Fugu eko používáme revoluční tkaný materiál, který lze opakovaně přelepovat.

Představujeme vám unikátní přemístitelný materiál 

 revoluční, samolepicí, tkaná fólie z polyesterových vláken, opatřená navíc zcela unikátním, patentovaným lepidlem, díky kterému lze fólii opakovaně přelepovat. Samotný materiál je zařazen v ekologické třídě 5 (textil), v kombinaci s ekologickým latexovým tiskem je tedy velice vhodná do interiéru a to i do interiéru dětského pokoje.

Unikátní vlastnosti, univerzální použití

  • Ekologický výrobek, vhodný do interiéru - nesmršťuje se, nezapáchá a neuvolňuje škodlivé výpary
  • Sametově jemná struktura materiálu, na zdi působí velice příjemným dojmem
  • Lze lepit na veškeré hladké neporézní povrchy
  • Lze sejmout bez poškození povrchu i samolepky. Nezanechává stopy lepidla
  • Samotné lepení větších formátů  je nesrovnatelně jednodušší, než u konvenčních fólií
  • Lze použít opakovaně i po několika letech
  • Má atest nehořlavosti A

Oblíbenost nejen u firem

Mezi podniky a firmami, pro které děláme návrhy a realizace interiérového grafického designu na míru, je tento materiál velmi oblíben. Zejména pro jeho snadné lepení a velmi snadné odstranění a luxusnímu vzhledu. Prohlédněte si naše realizace polepů a samolepek na míru.

Samolepky na stěnu z této fólie nejsou na jedno použití

Samolepky, přemístitelné plakáty a samolepicí tapety Fugu eko můžete lepit nejen na stěnu, ale i na nábytek, sklo a na veškeré hladké povrchy v interiéru. 

Samolepicí dekorace z tohoto materiálu jsou přemístitelné, můžete je přelepovat z místa na místo. 
Přemístitelné polepy podklad nepoškodí ani se při odlepení nezničí samotná samolepka. Materiál nezanechává stopy lepidla.

Stěhování, malování - žádný problém

Když budete malovat nebo se stěhovat, interiérovou samolepku nemusíte strhnout a vyhodit, jednoduše ji přelepíte jinam nebo si schováte podkladový papír a samolepku na něj nalepíte a zarolujete Samolepky a polepy nezanechávají stopy lepidla.

Darujte samolepku na zeď

Pokud už se vám samolepka nebude hodit, můžete ji předat dál nebo prodat. Darujte ji někomu dalšímu, kdo je rád využije.  Zvláště u dětských samolepek je tato možnost aktuální. Děti odrostou a samolepky půjdou o dům dál.

Náš tip: Schovejte si podkladový papír, na kterém samolepku obdržíte. Snadno ji pak nalepíte zpět a uložíte pro další použití.

Pozor: Každou zeď je lepší před aplikací  samolepky otřít čistou utěrkou, aby se Vám na lepidlo nenanášely nečistoty a prach.


Pro skělý výsledek a radost ze samolepek Fugu eko shlédněte naše video.

Co nejmenší odpad a žádná přenosová fólie

Při výrobě se snažíme produkovat co nejmenší odpad. Produkty jsou navrženy tak, aby zaplnily celou šíři materálu. Případná volná místa vyplňíme štítky k produktům a drobnými samolepkami pro naše zákazníky. Pracujeme s několika šířemi rolí a snažíme se vždy vše rozmístit tak, abychom vyplnily každé místečko. K motivům z  řady Fugu eko není potřeba přenosová fólie, což je taky poměrně důležitý aspekt zhlediska ekologie a spotřeby materiálu. 

Spojení latexového tisku a tkané fólie

Na tkanou přemístitelnou fólii jsme zvolili latexový tisk, který je šetrný k přírodě. Latexový tisk používá speciální latexové inkousty, které neobsahují prchavá rozpouštědla ani žádné jiné nebezpečné látky znečišťující ovzduší. Tento ekologický tisk nezatěžuje atmosféru ani vzduch v interiérech. Latexový tisk splňuje ty nejpřísnější ekologické normy a je vhodný i do stravovacích provozů nebo potravinářství. Spojením technologie latexového tisku a vhodného materiálu, vznikne produkt šetrný k životnímu prostředí.
Tuto tkanou fólii používáme již od roku 2017 při našich realizacích na míru, od té doby se nám velice osvědčila. Rozhodli jsme se proto vytvořit také ekologickou řadu našich interiérových samolepek do Fugu eshopu. 

Vzorek tkané fólie zdarma

Teprve když držíte tuto tkanou fólii v ruce, pocítíte jak skvělý materiál to je. Napiště si o vzorek, který vám rádi zašleme poštou na naše náklady.
Všechny články