Naše služby

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti interiérové samolepicí grafiky.

Navrhujeme

Vymýšlíme kreativní koncepty, tvoříme originální grafické návrhy nebo rozvíjíme stávající vizuální identity, nabízíme odborné konzultace.
Náš přístup spočívá především v pečlivé úvaze nad nejvhodnější volbou grafického řešení s ohledem na daný interiér nebo druh podnikání.
Již v této fázi jsou pečlivě zváženy použité technologie, barvy a materiály, vše za účelem nejlepšího finálního dojmu, na kterém nám záleží nejvíce.
Grafické návrhy ladíme vždy dokud není klient 100% spokojen! (Většinou to však dáme na první dobrou ;-))

Vyrábíme

V našem studiu v Hostivicích (Praha-západ) disponujeme veškerou potřebnou výrobní technologií.
Velkoformátový latexový tisk, který je ekologický a je tedy vhodný do interiéru. Samozřejmostí jsou řezací plotry různých šíří. Používáme Klasické i speciální materiály jako je např. samolepicí textilní fólie Phototex.
Zručnost a odborné znalosti našeho výrobního týmu jsou na vysoké úrovni. Naši tiskaři vždy „tuní” kvalitu polepů do maxima, protože jen tak je to baví.
Jako jediní na světě disponujeme námi navrženým, unikátním, multifunkčním, skleněným výrobním stolem (lehce přestavitelným na ping pong!).

Lepíme

Zajišťujeme profesionální aplikaci našich interiérových polepů. Lepíme ze země i ve výškách, na zdi, na skla, na nábytek, řezanou grafiku nebo samolepicí „tapety”, tabulové fólie atd, vše s důrazem na detail.
Při aplikaci interiérových polepů používáme laserové vodováhy a další profesionální nezbytnosti.
V případě komplexnějších motivů máme na místě v notebooku celý prostor i s návrhem v měřítku, abychom si mohli přímo na místě zjišťovat přesné rozmístění jednotlivých komponent a dodržet tak co nejvěrněji původní grafický návrh.

Spolupracujeme

Spolupracujeme s interiérovými designéry a architekty. Máme totiž za to, že nejlepšího efektu se dosáhne tak, když se sladí grafický design s celkovým vizuálním konceptem interiéru již ve fázi jeho tvorby.
Návrhy interiérových designérů se tak zároveň dají zákazníkovi prezentovat jako skutečně promyšlený a po všech stránkách dotažený návrh.