O Fugu

Jsme interiérové grafické studio s vlastní výrobou samolepicích designů a velkoplošných tisků.
Navrhujeme a vyrábíme interiérové polepy na zdi, skleněné příčky a jiné hladké plochy. Tuto naší specializaci, se všemi jejími specifiky, vnímáme jako plnohodnotný obor v rámci interiérové architektury.

Realizujeme zakázky na míru včetně aplikace na místě a provozujeme také eshop se samolepicími designy do interiéru. Díky našemu kreativnímu a preciznímu přístupu jsme se od roku 2009 postupně propracovali do pozice vyhledávaného interiérového grafického studia s full-servis službami, oslovují nás jak koncoví zákazníci, tak interiéroví architekti. Řada našich zákazníků si nás našla i skrz náš designový eshop.

Začali jsme naším eshopem v roce 2009, se základní designovou řadou samolepek na zeď, k jejíž tvorbě jsme přizvali domácí i zahraniční designéry. Od začátku jsme naše produkty také vyráběli v zázemí našeho studia.
Náš sortiment jsme postupně rozšiřovali jak vlastními silami, tak například ve spolupráci s Kanadskou značkou Surface Collective, díky které jsme zásadně rozšířili nabídku designových motivů na zeď. Přidali jsme kvalitní samolepicí tabule a další užitečné produkty.

Čím dál častěji jsme realizovali zakázky na míru pro firmy i jednotlivce, postupně vznikl také náš tým profi lepičů.

Postupně jsme přešli na eko latexový tisk a přišlo další rozšíření naší nabídky o samolepicí tapety, vyrobené z eko materiálu Phototex.
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3

Fugu lidé

Tomáš Slavík
Tomáš Slavík Grafika, produkce
Helena Slavíková
Helena Slavíková Ilustrace, eshop
Maxmilián Guha
Maxmilián Guha Produkce, grafika
Hynek Heřman
Hynek Heřman Výroba, aplikace
Ema Vrbíková
Ema Vrbíková Výroba, aplikace
Kristýna Kalíková
Kristýna Kalíková Výroba, expedice
Filip Krištof
Filip Krištof Aplikace
Michaela Portychová
Michaela Portychová Copywriterka, správa produktů
Nezapomeňte mrknout na náš Fugu Facebook a Fugu Instagram.