Wargaming kanceláře

Na podzim roku 2017 proběhla zajímavá realizace v interiéru kanceláří firmy Wargaming, tvůrců např. slavné hry World of tanks.
Tato zakázka na míru byla pro nás zajímavá z hlediska různorodosti aplikace interiérového designu na stěny. Prostory kanceláří zahrnují většinu toho, na co jsme zaměřeni. Řezané samolepky na stěnu, tištěnou grafiku, celoplošné tapety ze samolepicího tkaného eko materiálu, bílé popisovatelné magnetické tabule a dokonce i malbu přes šablony. Malba přes šablony na zeď není u klientů až tak obvyklá. Zde jsme měli jednu stěnu stylizovat i do street art effektu. Výzvou byl poměrně krátký termín. To se zvládlo, klient byl spokojen a z toho vyplývá, že my také. 

Tištěné celoplošné polepy letadel, lodí a tanků jsme vyrobily z unikátního eko materiálu. Je ekologicky nezávadný, skvěle se lepí, ale také se výborně sundavá. 

O tom, že grafika na stěně perfektně oživí a doplní kancelářské prostory, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Dokážete si představit prostorné kanceláře jen s prázdnými stěnami? My ano, a je to nuda:-).

  • Místo: Praha
  • Design: Wargaming
  • Technologie: Latexový tisk, tvarový ořez, malba přes šablony, samolepicí magnetické tabule.