Fugu EKO

Ve FUGU vyrábíme ekologicky šetrnější produkty. Zodpovědnější přístup k životnímu prostředí začíná už v počítači a na zdi nekončí.

Série FUGU eko

FUGU eko označuje ekologickou řadu výrobků Fugu, kterou lze zkoupit v našem eshopu.

V této řadě tvoříme tapety, samolepky, plakáty a další interiérové dekorace.

Základem pro naši výrobu jsou vysoce kvalitní tiskové stroje a kvalitní materiály.

TISK
Tiskneme nejmodernější technologií UVgelového tisku. Tisk je ekologický s  mezinárodní certifikací pro tisk do interiéru, plní nejvyšší standardy jak v Evropě, tak po celém světě. Naše tisky jsou tak vhodné i do škol, školek, ordinací a nemocnic.

MATERIÁL
Materiály nabízíme bez pvc a ftalátů, bez zápachu a nebezpečných výparů. V kombinaci s moderním UV gelovým tiskem tak splňují naše produkty vysoké ekologické požadavky pro použití do interiéru. Produkty jsou tak vhodné i do interiérů škol, školek, ordinací dětských lékařů a nemocnic.


Naše tisky navíc snadno udržíte v čistotě, jelikož jsou snadno otíratelné a odolné proti poškrábání.

- Ekologický tisk
- Ekologické materiály
- Bez pvc - ftalátů
- Vhodné do dětských zařízeníchNaše materiály

Kvalitní materiál je základ. Vybíráme pro vás kvalitní materiály, které vždy důkladně testujeme.

Samolepicí tapety - tkaný materiál z polyesterových vláken. Vlákna jsou vyráběna recyklací. Materiál bez pvc - ftalátů. Ekologické lepidlo na bázi pryskiřice, bez zápachu
Vliesové tapety - přírodní lisovaná buničina + lisované polyesterové vlákno, bez zápachu
Samolepky FUGU eko - tkaný materiál s polyesterových vláken. Vlákna jsou vyráběna recyklací. Materiál bez pvc - ftalátů. Ekologické lepidlo na bázi pryskiřice, bez zápachu. Díky unikátnímu lepidlu lze samolepky přemístit a sundat bez poškození zdi. Bez zápachu.

Vzorek materiálu zdarma

Teprve když držíte tuto fólii v ruce, pocítíte jak skvělý materiál to je. Rádi vám zašleme vzorek materiálu zdarma,  za cenu poštovného, které si pak můžete odečíst od nákupu formou slevového kódu.
 

Samolepky Fugu EKO nejsou na jedno použití

Naše samolepky jsou přemístitelné, můžete je přelepit z místa na místo. Když budete malovat nebo se stěhovat, samolepku nemusíte strhnout a vyhodit, jednoduše ji přelepíte jinam, nebo si schováte podkladový papír a samolepku na něj nalepíte a zarolujeteA pokud už se vám samolepka nebude hodit, můžete ji předat dál nebo uschovat. Darujte ji třeba někomu dalšímu, kdo ji rád využije.  Zvláště u dětských samolepek je tato možnost aktuální. Samolepky Fugu Eko ale nejsou určeny na hraní - neustálé přelepování dětmi. Lepidlo by se mohlo zanést prachem. Samolepky jsou určeny primárně na hladké povrchy.

Náš tip: Schovejte si podkladový papír, na kterém samolepku obdržíte. Snadno ji pak nalepíte zpět a uložíte pro další použití.
 

Co nejmenší odpad a žádná přenosová fólie

Při výrobě se snažíme produkovat co nejmenší odpad. Produkty jsou navrženy tak, aby zaplnily celou šíři materálu. Případná volná místa vyplňíme štítky k produktům a drobnými samolepkami pro naše zákazníky. Pracujeme s několika šířemi rolí a snažíme se vždy vše rozmístit tak, abychom vyplnily každé místečko. K motivům z řady FUGU eko není potřeba přenosová fólie, což je taky poměrně důležitý aspekt zhlediska ekologie a spotřeby materiálu. 

Kartonové pomůcky pro lepení

Každý samolepicí tisk je třeba na zeď pořádně přitlačit. K tomu slouží stěrky pro lepení. Obvykle jsou na trhu plastové. My jsme si nechali udělat kartonové stěrky. Jsou výborné pro lepení plakátů, tapet a dalších samolepicích tisků. 

Balení produktů

Produkty balíme do recyklovatelných nebo již zrecyklovaných materiálů. Většinou do papíru a kartonových tubusů. Zabalit velké tapety a tisky není jednoduché, ale i tak se snažíme nepoužívat plasty a plastové výplně. Balíme do recyklovaného papíru a vlnité lepenky. Neúčtujeme žádné příplatky za balení bez plastů.

Interiérové samolepky a samolepicí tapety Fugu EKO lze zakoupit ve FUGU ESHOPU.
 
Všechny články